Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 19:26   #3508
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48697236]A może to kwestia aplikacji? Czego już próbowałaś? U mnie najwięcej dała zmiana pędzla, najbardziej naturalny efekt wychodzi mi za pomocą sporego pędzla typu Hakuro H55 (ja mam akurat z zestawu Sunshade minerals), taka cieniutka warstwa prawie jakbym chciała się przypudrować A potem tam gdzie potrzeba jeszcze dokładam. I ostatnio wolę na sucho, ewentualnie spryskuję twarz już na koniec, ale nie zawsze. No i koniecznie nakładam na przypudrowaną twarz (u mnie primer prelude matte), a nie bezpośrednio na filtr. Flat top na mokro lubi u mnie zrobić tapetę [/QUOTE]

Z pędzli mam: Bdellium Tools, Hakuro, EDM, Pixie, Lily Lolo
(flaty i kabuki).
Nakładałam też jak puder pędzlem do pudru, oraz rozrzedzone skrobią (taki puder koloryzowany).
Aplikacja: na mokro podkład wchodził w pory i robiły się kropki, musiałam na sucho.
Jako primery i jako finishery : Dry-Flo, różne rodzaje krzemionki, Hauschka, dodatki mikrosfer silikonowych i jedwabiu, miałam tez próbki Kryolana, Angel Dust Amilie.
Pod: filtr (nie da rady), kremy lżejsze, cięższe, sera, nic.
Efekt był raz gorszy, raz lepszy, ale naturalnie wyglądało to tylko przez pierwszą godzinę - dwie. Potem zwyczajna tapeta, na pewno nie naturalny makijaż. Zresztą najlepiej widać na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolaż po 5 godzinach.jpg (51,8 KB, 75 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora