Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-26, 10:49   #17
anias0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
Dot.: Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......

To jakie mam wkoncu używac kremów dermatolog przepisał mi na noc krem skinoren albo jak mi zależy na szybkości to protopic do tego mam łykac antybiotyk Tetralysal . Nie wiem jakimi kremami mam smarowac buzie w ciągu dnia wiem ze napewno filtry ale jakie kremy bo bioderma lerge woógle nie nawilża nie czuje nawilżenia na buzi miałam kiedys krem Vitella Ictamo ale nie wiem ale on chyba mnie wysuszał bo jest tam cynk i bardziej podrażniał takie suche policzki i te żyłki może nie było pryszczaków ale te żyłki obecnie od tygodia używam maści priotopic i zeszło wszystko krostki i czerwone plamki ale nie do końca bo czasem jak sie posmaruje kremem z innej serii z biodermy to mam leciutko czerwone żyłki na policzkach na ulotce pisze ze mam stosowac przez tydzień maśc a potem nie wiem co mam robic czy krem skinoren czy co wkoncu bo ci dermatolodzy sami chyba się nie znają może mi coś doradzisz będe wdzięczna . I dobrze od dzisiaj nie łykam już aspiryny . Widzisz nie wiem dlaczego nieraz na pewnych forach na temat skóry naczynkowej i trądzkiem różowatym pisze ze nie można używac retinolów i kwasów glikolowego i azelainowy Pomóż mi co ja mam robic jakie używac żele do twarzy i kremy

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Silwena powiedz mi skoro maśc Isotrexin podrażńia i wyszusza to co zrobisz napewno jej nie użyjesz widzisz ci dermatolodzy testują na nas wszystką metodą prób i błędów uda się albo nie
anias0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując