Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-29, 12:24   #26
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......

Nieźle... a Ty myslisz, że skąd miałam recepty na te preparaty?
Te kwasy, retinoidy, antybiotyki doustne i wszelkie zalecenia co do stosowania??
od DERMATOLOGÓW moja droga
Z rękawa sobie ich nie wytrzepałam..


Nie napisałam też, że naczytałaś się w necie głupot, tylko nie rozumiem jak można przy zerowiej wiedzy o retinoidach rozpoczynać dyskuje? Ja podałam chociaż jedno źródło na którym się opieram, a Ty nic, tylko wyimaginowane rozmowy z lekarzami. Więc napisz co Tobie doktorzy habilitowani mówili o retinoidach? Napisz proszę, ja lubię zdobywac wiedzę, z przyjemnością poczytam.
I napisz też co Ci Twoi lekarze hab i dermatolodzy, z którymi rozmawiasz przepisują na trądzik? Może za mało czytam i przeoczyłam jakąs rewolucję w medycynie, może sa nowe leki o których nie wiem, z chęcią się dowiem.

A co do ulotek - co Ty w nich wyczytałaś? Bo ja mam owe ulotki i bardzo jestem ciekawa co pisze w Twoich, wymienisz sie ze mna doświadczeniami ?



Cytat:
Napisane przez Eror Pokaż wiadomość
Mnie by wlaśnie takie rzeczy jak Ty opisałaś wykończyły cerę
i nie tylko Tobie, codziennie przychodza tu ludzie, którzy nałozyli 3 razy pod rząd grubą warstwe kwasu, albo retinoidu i mówią, że to przez preparat maja popalona i podrażniona skórę. Wszyscy jednak wiedzą, z jakiego poodwu to się stało

Cytat:
Napisane przez Eror Pokaż wiadomość
strsznie duzoo tego stosujesz
Uzywam jednego preparatu, a to naprawdę wielkie MINIMUM w walce z tą chorobą


EDIT:
proszę, oto link do artykułu o adapalenie m.in
adapalen to składnik Differinu, o którym wspomniałaś
poczytaj sobie, co o leczeniu tradziku adapalenem mówi : lek. med. Wioletta Barańska-Rybak oraz dr hab. med. Roman Nowicki z Katedry i Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych AM w Gdańsku
tutaj link --> http://www.zdrowie.med.pl/czytelnia/005.html


pozdrawiam

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-07-29 o 12:29
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując