Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 20:25   #1444
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez floresik89 Pokaż wiadomość
Ratunkuuu !
Mam takie różowe plamy tam gdzie zeszła mi skóra. Co to jest, efekty poparzenia? występuje to tylko na brodzie, bo tam najbardziej się łuszczę. Peeling robiłam w niedzielę wieczorem około 11% dwie warstwy, a wczoraj zaczęła się wylinka.
oby znikło ...
nie przejmuj się, za tydzień powinna to byc piękna, nowa skórka <3
ja jestem wlasnie po 25% na spirytku no i wkońcu poczułam że coś działa jak zmyłam od razu wyskoczyło mi kilka kropek-zaskórników, na nosie jakby czysciej. niestety dziś przed peelingiem wycisnęłam dwa prycholki i coś brzydko wygladają po peelingu, chyba beda sie babrać juz czuję tą wielką wylinkę

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Czyli mam kupić np z tego linku tak?

http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Kwas-Salicylowy/87

I to jest kwas salicylowy 100% tak jak ten z all do którego wrzucałam link?
Tylko cena wysyłki wynosi 12 zł więc tak naprawdę na jedno wychodzi czy to all czy ZSK
Znalazłam na all sprzedającego, który ma w sprzedaży kwas salicylowy za niecałe 3 zł i jest to opakowanie 40g .

http://allegro.pl/kwas-salicylowy-40...963406525.html

Cena 10krotnie niższa niż u innych..

Przepraszam, że tyle pytam ale kwasy to poważna sprawa i wolę się upewnić
ja i tak wolałabym kupic na zsk-pewne, sprawdzone źródlo. jednak warto dopłacić te 12 zł przesyłki i miec coś porządnego -w końcu nakładamy to na nasze buzie polecam ci dobrac par rzeczy -miarki, bagietki do mieszania, a do uspokojenia cery po peelingu np. jakies hydrolaty ta sama przesyłka i wyjdzie taniej
viwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując