Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-22, 14:00   #2065
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

czesc, mam z tego sklepu maslo shea rafinowane..
i nie jestem pewna czy jest przeznaczone do pielegnacji skory. po posmarowaniu skora mnie piecze, po pierwszym razie bylo nawet ok, koloryt skory sie wyrownal, byla nawilzona, dlatego postanowilam wlaczyc do pielegnacji, bo naprawde bylo super, jednak po kolejnych smarowaniach zaczynaja mi sie pojawiac takie dziwne wypryski (to nawet nie pryszcze, takie cos jak czasem sie pojawia jako reakcja na krem) i co mnie martwi, posmarowalam czolo palcem z tym maslem tak na srodku, w strone skroni i w tym miejscu dokladnie mam popazenie;/

nie wiem czemu tak zle na mnie dziala te maslo
moze poprostu moja skora nie toleruje, ale tez mysle że może skoro te maslo dostalam jakos skladnik do robienia pomadek (ze strony kolorowka.com) to sie nie nadaje do twarzy? Moze maja jakies dwa rodzaje tego masla?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując