Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-26, 09:48   #2774
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
hej zadawałam wcześniej pytanie odnośnie serum, ale po zapoznaniu się z pełną ofertą biochemii, rozszerzyłam zakres produktów, które zamówię w najbliższym czasie chciałabym spytać, czy taki zestaw jest dobry dla skóry młodej (20 lat) i tłustej:

RANO: olejek pomarańczowy, hydrolat oczarowy, serum flavo c, żel hialuronowy 1% połączony z hydrolatem oczarowym bądź inny, dowolny krem na dzień i makijaż

WIECZOREN: olejek pomarańczowy (tutaj pytanie: czy tym można zmywać cały makijaż? czy może najpierw jakiś płyn do demakijażu?), hydrolat oczarowy, żel hialuronowy 1% bądź inny, dowolny krem na noc

pozdrawiam
nie traktuj żelu hialuronowego 1 % jak kremu bo wysuszy i ściągnie skórę .Najlepiej dodaj do niego kropelkę oleju wybranego,lub kremu lub serum.

Mam pytanie czy do żelu hialuronowego z peptydami można dodawać wit.C aby zrobić szybkie serum na dłoni???
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora