Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-09, 21:09   #671
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Aniu mam go na zbyciu w załączniku moje fotki
Ooo on jest taki bury? Hmm... myślę, że się dogadamy

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/user/bubzbeau.../2/7e5_RVBwNjE

skoro juz pije drozdze i skrzypokrzywe to i płatki owsiane nie sa mi straszne :P
Ja to stosuję fajna buźka po tym jest warto wypróbować

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Orchidku byłam w inglocie, ten grzebyczek to taki składany nie? srebrne metalowe ząbki i czarna plastikowa rączka, był po 16 a teraz jest za 8zł przy zakupie dowolnego produktu
Mam ten grzebyczek i jakoś nie używam a w ogóle to Inglot mnie wkurza, jeśli chodzi o promocje...jak nie zapytasz to się nie dowiesz

Wskazujący prawy mi się nadłamał i tak myślę o tych migdałach teraz...
Aaa, byłam z TŻ nad jeziorem (w Sierakowie) ale pogoda piękna! Całe szczęście wzięłam krem z wysokim filtrem i smarowałam kilka razy. Nic nie piecze, nawet czerwone nie jest fajnie było...i rowerkiem wodnym śmigaliśmy

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Używacie jedwabiu do włosów? Bo ja sobie zakupiłam wczoraj i mam pytanie... Nakładacie po umyciu na osuszone lekko włosu i suszycie? czy nakładacie na wysuszone już? czy jak? Bo słyszałam, że nie powinno nakładać się przed suszeniem bo strasznie się wtedy palą włosy
Nie używam jedwabiu jakoś tak...mam CHI gdzieś jeszcze, ale leży i czeka...na śmierć a nakładaj jak Ci pasuje byle nie Biosilk, bo to badziew jest
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-07-09 o 21:24
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora