Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 22:07   #1307
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dawaj foto
orajt
Cytat:
Napisane przez 301185 Pokaż wiadomość
pewnie o mnie chodziło z tymi cyferkami
czy takie ujdą niepomalowane? Mnie tak szybko zdziera się lakier, że nie dam rady regularnie malować.
O włosach mogę godzinami rozprawiać, chociaż moje nie nadają się do chwalenia, temat ten interesuje mnie od dawna, chętnie zobaczę zdjęcie
tak, Ty jesteś cyferkami dla mnie nadal za długie teraz, ale wiesz,są różne długotrwałe lakeiry albo utwardzacze, mogłabyś od biedy raz w tyg malować
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
może mnie to dziwi, bo ja choć posiadaczka drutów w pewnym momencie kiedy moje włosy były nierówne i zniszczone prostownicą czasami ugniatałam z nich takie jakby fale/delikatne loki. Ale ja to robiłam na lakierze albo piance i były własnie sztywne. Choc wizualnie efekt dosyć fajny i zbierałam komplementy nawet.
I tak mnie ostatnio myśl naszła czy bym coś z żelem lnianym nie pokombinować choć włosy nie przypominają już tamtych z tamtego okresu i pewnie nic nie wyjdzie... (ale taki lniany przynajmniej krzywdy nie zrobi w razie czego )
ja kiedś jak próbowałam coś zrobić z tymi falami to ugniatałam z pianką ale efekt był żałosny

__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora