Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-18, 16:52   #704
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Hej

Mam pytanie do Kitki - odwiedzam Twojego bloga i pamiętam, że baardzo podobał mi się Twój kolor po Excellence 10.21. Odszukałam zdjęcia i dalej jestem zachwycona Teraz dwa razy pod rząd farbowałam Londą 18 - na początku byłam zachwycona, super łapie odrost, kolor na długości też b. ładny, ale niestety dosyć szybko się ociepla i mam wrażenie, że kondycja włosów też ucierpiała, szczególnie jeśli chodzi o włosy przy nasadzie (tylko tam kładłam farbę, robiłam tylko malaks na całość).

Następnym razem chciałabym spróbować właśnie tego Excellka, ale mało o nim pisałaś na blogu, tylko zdjęcia, więc chciałam tutaj dopytać

Głównie chodzi mi o to, czy farba dobrze łapie odrost (na zdjęciach wygląda super) i czy z czasem się nie ociepla. I ogólnie czy byłaś zadowolona Ja przez dość długi czas farbowałam Recital Stockholm, czyli też 10.21, ale z odrostu nie byłam zadowolona, odcinał się od reszty i ocieplał z czasem. Ale z tego co słyszałam to seria Excellence jest "silniejsza" i lepiej rozjaśnia

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

P.S. Oczywiście jeśli któraś z Was też farbowała tym odcieniem to również będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora