Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-14, 19:31   #704
monikaef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Kurcze...musicie mi doradzic , to dla mnie wazne...

Olejuje paznokcie juz miesiac. Nie widze praktycznie zadnej roznicy tylko bardziej nawilzone skorki. Wiem,ze nic odrazu ale nie o to chodzi.
Jakis czas temu pisalam o bialych liniach pod plytka(wtedy oddzielaly czesc biala od rozowej i przez moment pomyslalam nawet,ze to przyrost sie zaczyna). Teraz te linie zaczynaja sie cofac,jest to widoczne golym okiem ale trzeba sie przyjzec. Linie sie cofaja,a biala czesc paznokcia idzie za nimi,a wiec zmiejsza sie czesc rozowa i w dodatku jest to nie rowne.
Myslicie,ze powinnam zakonczyc przygode z Olejowaniem? Moze odstawic olejki na jakis czas,a pozniej wrocic ? Czy nie zwracac na to uwagi?
Myslalam,ze moze pomaluje i nie bede tego widziec i sie przejmowac ale boje sie,ze zmyje lakier,a pod nim bedzie efekt na paznokciach jak pp eveline,bo to podobnie wyglada.


Zastanawiam sie jeszcze czy nie jest to zwiazane z brudem pod paznokciami,bo po tych olejkach wygladam jakbym pracowala na ogrodku szczoteczka nie pomaga,a wiem ze nie moge nic pod paznokiec wkladac:p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hmm, jakoś nie wydaje mi się, żeby oleje mogły szkodliwie działać na paznokcie. Oczywiście możesz odstawić i poobserwować co się dzieje jak nie olejujesz, albo może zmienić olejek? Może to przez ten brud, który wchodzi pod paznokieć?
Ja ostatnio zauważyłam, że u mnie ta biała część trochę dziwnie się zachowuje. Czasami się cofa i różowa część się zmniejsza, maluję paznokcie na kolor, po kilku dniach zmywam i odkrywam, że wróciła do stanu pierwotnego, albo że nawet jest większy przyrost. Takie cykle powtarzają się często i nie jest to zależne od olejowania, malowania itp.(albo jest, ale jeszcze tej zależności nie rozszyfrowałam) Chyba taka już uroda moich paznokci, może Ty masz tak samo?

Jeszcze parę słów w temacie szklanego pilnika. Jak już pisałam różowy z Rossmana jest bezkonkurencyjny, to prawda, muszę piłować paznokcie ostrożnie, ale to dlatego, że jest bardzo ostry i jak przycisnę za mocno, to mogę spiłować więcej niż bym chciała O stępieniu pilnika raczej nie ma mowy w tym przypadku. A jak się przez przypadek złamie na pół to i tak można używać
monikaef jest offline Zgłoś do moderatora