Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-16, 17:20   #4444
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Elizasz Pokaż wiadomość
Cześć
Ja chcę taki kolor, jak ma Sylwka!!!!!!!!!!!!

Niestety, to nierealne, bo mam swoje włosy za ciemne....

Hennowalam 3 razy, najlepszy efekt chyba był za pierwszym razem (Amla i Jatropha), potem się połakomiłam na hennę Red, bo chciałam bardziej intensywny kolor, ale nie wyszło mi to na dobre, bo kolor nie jest bardziej intensywny, a dodatkowo nie łapie mi henna odrostów.... w sumie niby łapie, bo siwe są "pomalowane", ale odrost widać ciemniejszy niż reszta włosów.... nie wiem, co jest nie tak
Szkoda mi wracać do farby chemicznej, bo okropnie mi włosy niszczyła, poza tym szybko się kolor spłukiwał. Przy hennie mam piękne błyszczące włosy, są na pewno zdrowsze, ale wkurza mnie to, że odrosty mam inne.....
No i kolor ciemniejszy niż bym chciała....
Hehe mam dosyć podobny problem, jednak ja sie wkurzam, ze pofarbowalam i na tych pofarbowanych kolor to żarówa, i dlatego ja sie pobeczałam ale nie myłam ich, chyba już 3 dzien leci, i są dosyć fajne, jednak ja wiem ze za miesiąc będą znow blondo-rude a na odrostach taki różny w sumie niby ciemny,rudy niby cos? + mój włsy włos.( też nie chcę farbować chemią, bo ja np kończę tak że 2 tyg mam siano. Więc co mi po kolorze :/ jak włosy to masakra.

Czy jesli np rzucę sb khadi orzechowy brąz to ten ciemniejszy kolor utrzyma się,chociaż żeby przyciemnił z 1-2 tony?Bo mi sie ostro wypłukuje, jak widać na zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0341.jpg (48,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0345.jpg (57,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com

Edytowane przez lusianna
Czas edycji: 2013-09-16 o 17:22
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora