Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-05, 07:40   #4806
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Przyszły Chinki Ale ponieważ Św Mikołaj się dorzucał, to zgarnął dwie z nich i nawet nie widziałam ich na oczy
Ale mam S&T - w butelce nie wygląda jakoś interesująco, ale na próbniku maznęłam i... ja ją kocham No i oliwkę mam
Ale wredne te Mikołaje. Mój tak samo... pozwolił wybrać jedną Chineczkę, resztę zabrał i schował do szuflady...

To mi się on podoba akurat w butelce
Na jaki kolorek go wrzucisz?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No nie wiem ale np lubi zapach gumy z opon albo zapach brudnych stóp albo lubi się bawić eeeeee uszami
Gumę z opon rozumiem, ale stopy?

Mój kot swoją drogą miał takiego zajoba, jak ktoś zdejmował buciory po całym ciężkim dniu to ten zaraz zalegał obok, czochrał się, wciskał nochal... to samo robił z pachami. Albo ze stertą prania - zakopywał się w łachach, wyszukiwał najbardziej przepocony t-shirt (najchętniej męski) i ocierał się łbem. I jeszcze to lizał...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Eeeeee chyba nawet cudze gdybym miała lizać futro eeeeeeeee nie chyba jednak bym wolała lizać futro
Od wąchania nikt nie umarł a lizać cudze futro... pod ogonem...
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43559233]
Nef, bardzo ładne połączenie i kształt super

Jak dojdą moje Chinki to która malować jako pierwszą ? Mama mówi że Mummy.[/QUOTE]
Dzięki

Jak mummy mówi, że mummy to coś jest na rzeczy
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Oookej... poziom absurdu super hard osiągnięty na dzień dzisiejszy o 8:30 rano... Dalej będzie już tylko gorzej...
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
pięknie tak subtelnie


o matko zawsze myślałam ,że digi dongi to jądra po prostu uśmiałam się czytając Was
Dzięki

Ja myślałam, że to wacek. Po prostu wacek. W HIMYMie było... zdjęcie dingdonga w telefonie czy coś tam...
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
bez poshe wygląda brzydko (jak dla mnie oczywiście)
Eeej no weź... a ja chciałam nowy trend wylansować. Po piaskowcach, matach, crackach... pora na gluciory! A Ty mnie tak gasisz...
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Do zapamiętania: nie jeść przy Wizażu...
Całe życie się człowiek uczy
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dużo kotów proszę
I o Rysiu również proszę nie zapominać
Ha ha, Cooone otwiera konkurs na najpiękniejsze pazurkowe koty i Rycha?



DMko
mówiąc o szamponie Joaśki pokrzywowym to miałaś TEN na myśli? No to ja już wiem, że nie pachnie pokrzywowym PeeReLem... bo pachnie herbatą. Nie mogli napisać, że to szampon zielona herbata z ekstraktem z pokrzywy? Byłoby bardziej cool i takie ignoranty jak nef od razu by kupiły...

Tak na poważnie to dzięki, że zwróciłaś mi na niego uwagę, bo faktycznie ładnie pachnie i wzięłam... zaraz będę testować.

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2013-11-05 o 07:42
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora