Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-31, 20:14   #199
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piękne mani wydaje mi się, że trochę jesteś przewrażliwiona z tym rozszerzaniem. Są trochę do podpiłowania, to prawda, ale bez przesady.
Dziękuję, nooo z tym przewrażliwieniem to możliwe. Zawsze byłam mocno wyczulona na tym punkcie. Pytam Was o zdanie bo teraz mam króciaki, ale w miarę jak będą rosły nie chciałabym znów zjechać boczków za mocno.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
omg jaki ten Nfu jest fantastyczny
a makijaż super, pięknie podkreśla oczy
Jest, to fakt. Wart każdej złotówki Miło slyszeć, żę makijaż też sie podoba

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mgiełciu, może by im się przydały dosłownie dwa delikatne pociągnięcia pilniczkiem po boczkach, ale ja też nie widzę jakiegoś szczególnego rozszerzania. Mani jest piękne Nufuś jest cudowny
Za każdym razem, gdy oglądam Twoje makijaże nie mogę oderwać oczu od brwi
Czyli ciut jestem przewrażliwiona, bo ja w sumie nei moglam na nie patrzeć. Tylko dlatego, że wychodzilam na wesele i nie miałam jak podpiłować - zostawiłam w spokoju. Nfu to moja duma
O kurde, nawet nie wiesz jaki to komplement dla mnie. Fakt, spędzam nad nimi większość czasu podczas makijażu (ten mój perfekcjonizm mnie zabije kiedyś )... ale to w zasadzie wszystko dzięki Wam tutaj. Gdyby nie Wasze rady i sugestie dalej miałabym to co miałam.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora