Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Puder pomaga??
Wątek: Puder pomaga??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-24, 17:55   #41
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Puder pomaga??

Cytat:
Napisane przez Gaboleczek Pokaż wiadomość
No to dobrze ze nie uzywasz pudrow.Ja tylko mowie z epudry bardzo niszcza cere.
Nadal nie rozumiem skąd wysnuwasz takie wnioski. Dermatolog Ci powiedział, ok. Mnie dermatolog powiedział, że na pryszcze dobre jest długie przesiadywanie na słońcu
Zacytuje teraz słowa chocolatki, która bardzo mądrze Ci to wytłumaczyła:
Cytat:
Napisane przez chocolatka
(...)
Cytat:
Napisane przez chocolatka
Widzę, że wrzuciłaś wszystkie pudry do jednego worka. A przecież każdy puder zawiera inne składniki. Oczywiście są pudry zawierające dużo zapychaczy czy też zawierające składniki, na które dana osoba może mieć alergię. Tak samo jak są kremy pielęgnacyjne mające w skladzie np. substancje rakotwórcze czy składniki zapychające lub powodujące alergię; ale to nie powód, by mówić, że wszystkie kremy są szkodliwe. Tak samo wszystkie pudry nie są szkodliwe, należy dobrać produkt odpowiedni do naszej cery (czyli zapoznać się najpierw ze składem).
(...)
O stanie skóry nie decyduje tylko to czy ktoś się maluje czy nie. Ogromny wpływ mają papierosy i promieniowanie UV. Oczywiście również kosmetyki, ale nie tylko podkład/puder, również kosmetyki pielęgnacyjne.

W Twoich wypowiedziach brakuje argumentacji merytorycznej; stwierdzenie, że wszystkie pudry są szkodliwe nie jest faktem, tylko Twoim widzimisię.
Amen
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując