Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-09, 11:46   #1231
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie było mnie 3 godziny i mam 3,5 strony zaległości chyba będziemy bić własny rekord tempa wpisów na wątku wybrałam się na szoping bo dzis wolne mam byłam w S i znowu pełno zestawów jest, są Helenkowe ale nic nie kupiłam wziełam tylko próbkę kremu Estee Revitalizing light do potestowania.
Poszłam też do D i tam zestawów znacznie mniej. Oczywiście dopadła mnie jakaś konsultantka YSL i nachalnie starała się mi sprzedać zestaw z tuszem YSL z mascara Volume Effect. Nie lubię jak ktoś mi coś wciska na siłę, zwłaszcza że mowiłam jej że ten tusz to badziew powiedziała mi że powinnam kupic i dać mu kolejną szansę uśmiałam sie

niestety wdepnęłam też do sklepu Estee ale kupiłam tam tylko piankę do demakijażu ale dostałam sporo próbek przynajmniej.

Aniyam ja chyba kliknę w ciemno ten nowy Revitalizing bo on pomaziałam się nim teraz i jest . Będzie idealny na dzień dla mnie bo ten standardowy Revitalizing za długo się wchłania i nie mogę rano na niego pudru zapodawać a ten jest leciutki i będzie akurat
Uwielbiam nachalność tych panien

Ja się jeszcze tym nowym nie smarowałam, jeszcze na jutro rano mam jedną próbkę i pojutrze się za niego wezmę. Zobaczymy jak działa, jestem bardzo ciekawa. Ciekawią mnie też te nowości w tym zestawie co kupiłam Estre NightWear krem i maska, ale, że to świeżynki no muszę poczekać na swoją kolejkę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też kiedyś był czas że jedyny zapas jaki miałam to drugi tusz do rzęs (bo była promocja w Rossmanie na przykład) i drugi szampon. Ale potem znalazłam przypadkiem ten wątek i to był początek końca oszczędności i gromadzenia zapasów
Zanim trafiłam na ten wątek to zapas w postaci dodatkowej 1 szt, miałam tylko pasty do zębów i żelu pod prysznic.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora