Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-07, 16:57   #186
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
Nam też kiedyś trochę zapleśniało, bo właśnie też ich nie przerzucaliśmy.


Chyba stałam się posiadaczką ultraniskoporów

Przez kilka ostatnich dni nie mogłam ich domyć z oleju, a myję tymi samymi produktami i tak jak zwykle - dużo piany przeciągam na długość, dokładnie masuję aż po końcówki. Oleju też nakładam tyle co zwykle i jest to naprawdę niewiele. Myłam tylko raz, bo zawsze jeden raz wystarczał.
Emulgowanie maską/odżywką też nie pomagało, co zdziwiło mnie najbardziej. Normalnie po emulgowaniu i wymasowaniu włosów pianą z mocnymi detergentami zawsze było spoko, a skończyłam ze smalcem na głowie
Dzisiaj dramat tego rodzaju, że totalnie zjadło mi objętość, rozprostowało i czuję, że są jakby dziwnie czymś powleczone, ale taki plus, że są idealnie gładkie. Chyba powinnam wyrypać je sodą.
Może podwójne mycie załatwi sprawę. I przestanę dokapywać olej do masek końcowych.

Zarzucę bonusem w postaci foty moich końcówek (z wczoraj). Na me oko wyglądają bardzo zdrowo.
Załącznik 6066911
Bardzo ładne, błyszczące i zdrowe, zazdroszczę! I ten kolor !


Ech, żeby moje tak wyrosły na nowo...
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując