Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-22, 11:39   #2647
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oby na wakacje była cisza z kolekcjamiiiiii!
Będę aktualnie w fazie przejściowej między: "RANY julek nie mam już korków za co ja teraz będę robiła zakupy!!??" a "O MAMO, jeszcze nie mam pracy, za co ja teraz będę robiła zakupy??!!"
nad tymi kuleczkami to sama się zastanawiam... poluję od dawna... nawet już doszłam do takiej desperacji, że chciałam z allegro śrut do tych strzelb co to panowie się z nimi po lasach ganiają zamówić...
Tak tak, zrób fotki koniecznie
ja też muszę mój jakiś update zrobić! wszystkiego MACowego na raz i nowości samych
na wakacje szykuje się In The Groove i chyba Digi Pops

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Kinia-kolekcja śliczna!
Marti- miałam do Ciebie pisać i pytać, jak tam idą przygotowania do wielkiego dnia Marti, Kasiu - takie kuleczki to w Polsce ja kupowałam w Leroy-Merlin, kiedyś przy okajzi chyba śiwąt były w Obi a najlepiej polować w sklepach typu "wszystko za 2,50". Wiem, że może to Wam nic nie mówi, bo jak przyjeżdżacie do Polski to pewnie Wam sie nie chce latać po sklepach, ale może u siebie popatrzycie w sklepach tego typu (markety budowlane w działach z wystrojem wnętrz). Jak Wam sie nie spieszy, to może następnym razem jak będę w któryms z tych sklepów i będą, to kupię Wam, co Wy na to???

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

ewentualnie zakup na allegro: http://aukcjewp.wp.pl/item1043774182...rogel_zel.html
przygotowania do przodu.. w Dzień Dziecka lecę do PL i zostaję już do ślubu trzymajcie kciuki

właśnie wczoraj mówiłam do mojego P. o tych żelowych kulkach do kwiatów.. czy to są właśnie te kulki? tylko czy one pod wpływem wilgoci nie zamieniają się w galaretkę?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora