Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 12:17   #1746
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
hej ja byłam dzisiaj u fryzjera i na moj ciemny brąz nałożyla mi pasemka co druga folia rozjasniaczem i rozjasnilo się tak jak na fotce.. po wysuszeniu taki efekt nawet mi sie podoba a Wy jak myślicie może być?
rewelacyjnie wyszło bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Pokaż wiadomość
nigdy nie mialam tego Lirene
a to matujacy czy jaki?
niektore tansze sa fajne
ja mialam kiedys z Astora Matt Tiude HD jakos tak i byl swietny tylko ze on tez dosc drogi
ja mam teraz podkład z Bell Multi mineral też jest bardzo fajny pasuje mi matujący, dla mnie ok zapłaciłam za niego 12 albo 13 zł w takim małym sklepiku kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zaczęłam nakładać od końców w górę aby szybciej te ciemne łapało. Potem cały łepek pod siatkę i tak z godzinę siedziałam co jakiś czas patrząc jak jest. Niesamowite wrażenie jak idziesz do lustra a tam takie jasne włosy! Mi się wydaje, że brak zakwaszenia spowodował ciemnienie i potem za długo farbę trzymałam bez obserwowania czy ciemnieje bardziej. Niestety tak to jest przy dzieciach, że zapominasz co masz na głowie i patrzysz co dzieciaki co chwila broją.

Co do koloru to normalnie widać jak teraz patrzę jednolity kolor ale w świetle czubek nieco jasniejszy. Może jednak zrobię kąpiel rozjaśniającą ze zwykłym rozjaśniaczem bo inaczej to chyba nic mi nie wyjdzie.


oczywiście mąż wyjechał stad eksperymenty. On i tak wróci i nic nie zauważy...
ojoj włąśnie ja jak nałożyłam farbę po dekoloryzacji to w sume miałam ją na włosach ok. 10-15 min jak nie krócej- już nie pamiętam a jak zapomniałaś to fakt, ciemniały... ale mi się efekt podoba jednolicie wyszło

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
oj w cieniu to może i wygląda na brązowo - rudy ale w s słońcu..sama zobacz
ładnie, troszeczkę przy odrostach się różni, ale ogólnie fajny kolorek, taki nietypowy
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
ten 613 śliczny, też miałam na niego ochotę, ale u mnie po castingach po 2-óch tygodniach nie ma już śladu
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora