Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-06, 22:02   #3525
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

Fiska no nie masz co narzekac fajne zdjecia dajesz, wszystko elegancko widac wiec napewno nikt z bloga zrazony jakoscia nie ucieknie

Orlica ileeez ja stron musialam przeleciec zeby zobaczyc jakies zdjecia twarzy :P ja Ci powiem ze zle nie ejst ale musisz pokombinowac z ustawieniami twarzy jezeli nie chcesz zeby nos wychodzil na duzy...zdjecia robionenieco z gory optycznie wydluzac beda nos...ewentualnie lekko z gory ale twarz troszke bokiem sprobuj , albo moze delikatnie od poziomu aparat nizej no i tez nie na wprost twarz?musisz pokombinowac

aleee co zauwazylam to ze w makijazach gorna granice cieni czesto masz prawie nie roztarta przez co makijaz sprawia wrazenie delikatnie nie wykonczonego ..rzuc jakis jasny cien pod brwi i polacz go z reszta i od razu makijaz i zdjecia makijazu beda inaczej wychodzic bo tak to jest makijaz oka..i nagle skora i to sie na zdjeciach uwydatnia . Tez kiedys myslalam ze mam cienie porozcierane chociaz ja i tak lubie wyrazne granice cieni i nie dawalam nic na luk brwiowy a na zdjeciach wychodzilo podobnie jak u Ciebie a jak zaczelam dawac i rozcierac ta granice tym jasniejszym cieniem to jakos lepiej to na zdjeciach wychodzi taaak mi sie wydaje hehe ale jak mowie..ja tamsie nie znam

ja np ze zdjec na wprost zauwazylam ze mam nos lekko krzywy a na zywo tego nie widzialam hehehe :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora