Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilnie poszukiwana przyjaciółka Gliwice
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 16:24   #58
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Gliwice -szukam koleżanki/ wątek zapoznawczy :D

Cytat:
Napisane przez adka23 Pokaż wiadomość
O matko.. to nieźle musisz umieć Angielski

No tak stało ogniskowe są dobre, ale wiadomo, że jak już coś przybliżyć albo oddalić to tego brakuje Jaką? Z Nikona jest super teraz ta pełnoklatkowa, D700 ale kurde.. ponad 6000 zł za aparat, Mama to by mnie chyba wyrzuciła jakbym jej powiedziała, że chcę taki aparat
Powiem Ci tak, filtry są dobre... czasami. Najlepiej mieć dwa; UV i połówkowy szary. Są tanie na allegro
oj tam, tak tylko strasznie brzmi ^^ z początku też miałam wątpliwości i nastawiałam się na przepisanie, na szczęście nie było takiej konieczności i teraz nie zmieniłabym tego kierunku na żaden inny : D hmm a czy nieźle potrafię angielski ...nie powiedziałabym <lol> nigdy nie uczyłam się dodatkowo, po prostu łatwo się uczę j. obcych i sprawia mi to przyjemność : )

Nikon d60, kupowałam dawno i kiedyś był bardzo popularny : D Niestety nie ma wbudowanego silnika i wiele obiektywów działa tylko manualnie, a przyznaję, że mam dosyć trzesącą się rękę i ciężko uchwycić mi ostrość. Taaa, jeśli ja już coś kupuję do aparatu to zawsze na allegro ^^ Zresztą nie tylko do aparatu i zniechęcają mnie używane rzeczy. Można kupić na prawdę tanio. Nawet mojego nikona kupiłam na allegro ^^ Póki co priorytetem jest obiektyw... hmm i co Ci te filtry dają? : > Na aparat nie narzekam, ważne, żeby fajny obiektyw był : D


Hmmm dalej na Sikorniku siedzisz? : D
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml



Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2012-12-30 o 16:27
illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując