Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilnie poszukiwana przyjaciółka Gliwice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-30, 18:44   #59
adka23
Raczkowanie
 
Avatar adka23
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 272
Dot.: Gliwice -szukam koleżanki/ wątek zapoznawczy :D

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
oj tam, tak tylko strasznie brzmi ^^ z początku też miałam wątpliwości i nastawiałam się na przepisanie, na szczęście nie było takiej konieczności i teraz nie zmieniłabym tego kierunku na żaden inny : D hmm a czy nieźle potrafię angielski ...nie powiedziałabym <lol> nigdy nie uczyłam się dodatkowo, po prostu łatwo się uczę j. obcych i sprawia mi to przyjemność : )

Nikon d60, kupowałam dawno i kiedyś był bardzo popularny : D Niestety nie ma wbudowanego silnika i wiele obiektywów działa tylko manualnie, a przyznaję, że mam dosyć trzesącą się rękę i ciężko uchwycić mi ostrość. Taaa, jeśli ja już coś kupuję do aparatu to zawsze na allegro ^^ Zresztą nie tylko do aparatu i zniechęcają mnie używane rzeczy. Można kupić na prawdę tanio. Nawet mojego nikona kupiłam na allegro ^^ Póki co priorytetem jest obiektyw... hmm i co Ci te filtry dają? : > Na aparat nie narzekam, ważne, żeby fajny obiektyw był : D


Hmmm dalej na Sikorniku siedzisz? : D
No ale jak lubisz sie uczyć języków to tym lepiej dla Ciebie A jak Ci to jeszcze sprawia przyjemność to już w ogóle To na czym tak naprawdę polega Twój kierunek? Albo czym będziesz sie zajmować jak już skończysz studia ?

Kiedyś chciałam ten aparat Ale jakoś mój kupowałam później i stracił się ze sklepów ;< No tak obiektyw to podstawa, a manual jest dobry, jeszcze jak możesz sobie ręcznie ustawić obszar ostrości to już w ogóle. *.* UV odbija promienie UV, a połówkowy szary przyciemnia połowę zdjęcia Nigdy nie kupuj bursztynowego!

Niestety.. Dzisiaj jeszcze na sikorniku, ale jutro z rana jadę do siebie, przygotować się do sylwestra ;-) Jeszcze do kina jadę jutro
A ty jakie plany na sylwestra masz?
adka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując