Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilnie poszukiwana przyjaciółka Gliwice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-30, 19:18   #60
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Gliwice -szukam koleżanki/ wątek zapoznawczy :D

Cytat:
Napisane przez adka23 Pokaż wiadomość
No ale jak lubisz sie uczyć języków to tym lepiej dla Ciebie A jak Ci to jeszcze sprawia przyjemność to już w ogóle To na czym tak naprawdę polega Twój kierunek? Albo czym będziesz sie zajmować jak już skończysz studia ?

Kiedyś chciałam ten aparat Ale jakoś mój kupowałam później i stracił się ze sklepów ;< No tak obiektyw to podstawa, a manual jest dobry, jeszcze jak możesz sobie ręcznie ustawić obszar ostrości to już w ogóle. *.* UV odbija promienie UV, a połówkowy szary przyciemnia połowę zdjęcia Nigdy nie kupuj bursztynowego!

Niestety.. Dzisiaj jeszcze na sikorniku, ale jutro z rana jadę do siebie, przygotować się do sylwestra ;-) Jeszcze do kina jadę jutro
A ty jakie plany na sylwestra masz?
Studiuję na wydziale chemicznym, więc póki co sama mata, fiza i chemia. Co będzie w przyszłości, dokładnie nie wiem, gdzie znajdę pracę, ale polega to mi.in. na pracy w przemyśle chemicznym, w laboratoriach, fabrykach, wszędzie tam, gdzie zachodzą procesy chemiczne i trzeba je udoskonalać i nad nimi panować Na razie nie mam o tym zbytnio pojęcia, ale jak pojawią się jakieś przedmioty ściślej związane z kierunkiem to mam nadzieję się wszystkiego dowiem.

Hmmm to na czym polega Twój profil? Macie jakieś zajęcia np. w terenie? Czy tylko teoria? Każdy musi mieć swój sprzęt?

Ohhh im bardziej rozmawiam o fotografii tym bardziej się nakręcam na coś nowego : D


To gdzie się wybierasz na sylwestra?
Ja jutro wracam na sikornik i tam spędzam sylwestra, zaprosiłam do siebie znajomych : D
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując