Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 09:32   #4606
bitterheart
Zadomowienie
 
Avatar bitterheart
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 226
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Mi zdejmowanie obu rak zajmuje ok 15-20 min (Różowa frezarka z ceramicznym niebieskim frez)
Lewa ręka to bajka.
Na połowie obrotów (musisz wyczuć moment kiedy kręci się szybko a frezarka jeszcze nie drży) zginasz rękę i jeździsz w swoją stronę, od wału do końcówek.
Prawą jest gorzej bo tu musisz wziąć rękę na płasko i jeździć od siebie, nadal od wału do końcówek.
Jeździsz czyli wykorzystujesz gradację i obroty a nie sile nacisku.
pierwsza próbę robiłam na wzorniku - hałas okropny ale można bez obaw próbować kierunki i obroty.

Ale dodam ze ściągam kolor nie do końca dokładnie, jak coś zostaje, jakieś smugi to potem wyrównuje pilnikiem. Ostatnio zrobiłam sobie 2 lekkie rowki na prawej dłoni, jak przykładałam frez ręka mi zadrżała, dlatego teraz planuje kupić jeszcze czerwony lub czerwono żółty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

A jak juz jesteśmy przy temacie to ci robicie z pyłem?
Ostatnio jak ściągałam to na mokrym ręczniku - fajnie wszystko zebrał ze cały pokój nie był uwalony ale ponieważ miałam wtedy lekki katar to po jakimś czasie zauważyłam ze smarkam neonowa czerwienią. W pierwszej chwili aż się przestraszyłam.
Co robicie żeby nie wdychać pyłu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo przydatny post. Sama mam różową frezarkę i przymierzam się do zakupu frezu do ściągania hybrydy i żelu

Wysłane z mojego HTC Desire 626G dual sim przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ana9922 Pokaż wiadomość
hej, słuchajcie zastanawiam się nad chromem (ogarnęłam już że musi być top bez warstwy dyspersyjnej) i pytanie jest takie, które marki polecacie jeśli chodzi o ten top?
Polecam top monasi no wipe.
Chociaż niektóre pyłki i na zwykłym topie pięknie wychodzą, musisz tylko wytrzeć warstwę dyspersyjną suchym wacikiem

Wysłane z mojego HTC Desire 626G dual sim przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od października 2014.
Dokumentacja moich poczynań włosowych.
bitterheart jest offline Zgłoś do moderatora