Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-15, 20:02   #545
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ja od niego kupilam tusz Bourjois Volume Glamour Ultra Black i blyszczyk sally hansen diamond lip treatment i z moimi rzeczami wszystko jest ok...tusz swiezy i na prawde ladny..moze faktycznie zostal mu gdzies ostatni i go wystawil?? w koncu tyle pozytywow ma...szkoda ze CI sie trafila taka ciapab tuszowata ale sprobuj dodac kropelke ale ze dwie wody destylowanej do tuszu? ja zrobilam tak ze swoim rimmelem i jest o wiele lepiej
No szkoda A gdzie można kupić wode destylowaną i ile kosztuje?? Bo nie mam pojęcia I czy wiesz na pewno czy to pomaga pozbyć się grudek? A swoją drogę to opatentowałam sposób, żeby nie było ich tak wiele - maluję rzęsy tuszem po potraktowaniu ich wcześniej płynem dwufazowym ziaji, przez co są takie odrobinke tłustawe i to mi pomaga w nałożeniu tuszu. Ale i tak bywa ciężko i po prostu nie da się pozbyć tych okropnych grudek. Mimo to ten tusz bardzo ładnie eksponuje i podkreśla oko - chyba przez to pogrubienie Gdyby tylko nie zostawiał tych grudek...
Przy okazji znów zapytam Immolation, bo chyba nie przeczytała mojego pytania: czy u Ciebie Max też zostawiał grudki?? I od kogo kupujesz na allegro? No i czu tusze tego allegrowicza pozbawione są grudek...tyle pytań, teraz czekam na Wasze odpowiedzi
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując