Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 15:09   #556
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja czasem daje krople wody, albo mniej - tak tylko delikatnie subtelnie nasączam zeby nie byl na maxa suchy i da sie jeszcze wtedy pomalowac. Ale jesli tusz juz jest w takim stanie ze wysycha to kupuje nowy. Ja musze miec swieze tusze, niecierpie wysychajacych...
ja tak zrobilam z dwoma tuszami ale one byly od nowosci cos geste a teraz juz sie wnerwilam wiec wolalam dodac pare kropelek i sie nie denerwowac ze mam posklejane rzesy
[quote=natavi;6949981][quote=ushia;6934446]natavi - dzisiaj na wizazu wyczytalam, ze ktoras z uzytkowniczek jak tusz grudkuje wklada go do goracej wody na pare minut

wody destylowanej to juz dawno nie widzialam, natomiast powszechnie jest dostepna demineralizowana, w kazdym markecie maja, kosztuje grosze

Cytat:

dzisiaj rano tego spróbowałam na starszym tuszu Rimmelu i rzeczywiście trochę pomogło - aczkolwiek i tak znalazło się parę grudek;( A poza tym słyszałam, że to daje tylko chwilowy efekt, bo później i tak wysycha i są grudki.
no bo ten sposob taki jest ze daje niby cos a jednak nic wiec lepiej sprobowac z ta woda d.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując