Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reakcja muzułmanów na zamach w Londynie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-24, 19:53   #36
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Reakcja muzułmanów na zamach w Londynie

Tez mi sie wydaje, ze skala nieporownywalna.

Problemu nie bylo na taka skale dopoki nie napedzono maszyny - ludzie z najrozniejszych krajow wchodza na lodki, ktos na tym trzepie kase, wiedza, ze zostana wylowieni, wiec wiecej osob sie na to decyduje, i tak wchodza bez dokumentow bez niczego do Europy i setki tysiecy ludzi znika. Po prostu znika!!! A podziemie dziala jakby byla wojna. Pomoc - tak, ale nie niekontrolowany naplyw. To sie zaczelo juz kilka lat temu, psioczylismy, ze Grecja ciagnie pieniadze z Unio, a oni mieli takie problemy z uchodzcami, ze na niektorych wyspach nie dalo sie normalnie zyc.
Powiem wam szczerze ze (pomijajac oczywiscie "zolnierzy isis) - tacy zwyczajni ludzie z Syrii zyjacy w tych obozach tutaj w Niemczech nie sprawiaja problemow - rzadko kiedy sie slyszy, ze jakis napad, kradziez, wlamanie byl przeprowadzony przez Syryjczyka. Po nich czesto widac, ze sa szczesliwi, ze uciekli smierci i wcale duzo nie oczekuja. W wiekszosci przypadkow uchodzcy sprawiajacy problemy sa z innych krajow niz Syria.
Nie mam statystyk, to sa moje obserwacje.
Moim zdaniem nalezalo sie skupic na pomocy Syryjczykom, a nie wpuszczac ludzi z innych krajow, po czesci bezpiecznych.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując