Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-17, 08:26   #96
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Ilona już wszystko dobrze wyjaśniła
Czemu chcesz pominąć ten emulgator? Wydaje mi sie,że będzie on delikatniejszy niz Polysorbate.. A alantoiny nie odrzucaj (świetna jest!szkoda z niej rezygnować)-w końcu to będzie płyn myjący-zawsze po nim możesz spryskać skore termalką i osuszyć delikatnie ręcznikiem ręcznikiem albo osuszyć skóre po płynie.
no właśnie teraz sobie myślę, że nie wiem, czemu chcę polysorbate... może dlatego, że już się sprawdził (robiłam micel wg przepisu Ilony) nie chciałabym niepotrzebnie wprowadzać coś, co mi nie będzie pasowało;
skoro piszecie, że będzie dobry - to chyba jednak zaryzykuję w końcu nic się nie może stac nieodwracalnego
a odnośnie alantoiny - przespałam się z tym i przeanalizowałam, gdzie ją kładłam - rzeczywiście była zawsze w połączeniu z gliceryną... może to jednak ta druga? do pierwsze porcji tej wody oczyszczającej dodam alantoinę i dodam więcej panthenolu a zmniejszę glicerynę; zobaczę

dziękuję Wam
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując