Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 22:41   #418
magdus_89
Raczkowanie
 
Avatar magdus_89
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 53
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
.... Nic mi szczerze mowiac nie powie, jak babka mi poda nazwe czy stezenie kwasu ktorym wykonuje zabieg.
A to, ze pozwolilam jej nakladac to na twarz...No coz. Innym pozwalam scinac wlosy i nakladac farbe, innym- masowac kregoslup, innym robic oczyszczanie skory (nie pytajac czym w danym momencie mi przemywa twarz).
Po prostu licze na prosta odpowiedz - jakich efektow powinnam sie spodziewac po 4 zabiegach (rozumiem, ze nie wiecie czym mnie smaruje itd i mozecie nie byc w stanie odpwoiedziec na moje pytanie). Ale pewnie powinnam cokolwiek dostrzec? (wczoraj trzymala mi to cos dluzej na twarzy i dzis np. mialam opuchnieta jedna powieke - jedyny skutek tych zabiegow).

Edit: zadzwonilam. Dopytalam. 30%-kwas glikolowy z migdalowym
Dalej nic mi to nie mowi i nie mam pojecia, czego moge oczekiwac. Moze teraz jestescie w stanie mi pomoc?
Nikt nie chce tu naskakiwać na Ciebie ale nie porównywałabym zabiegów kwasami z obcinaniem włosów czy masażem..
Może powinnaś być bardziej nieufna? Znam kilka osób które zostały potraktowane kwasem 30% i miały mocno spaloną twarz bo kosmetyczka nie zapytała nawet czy wcześniej miały nakładany kwas. Na szczęście Tobie się to nie przydarzyło.. To dość inwazyjne zabiegi więc no trzeba pytać o takie rzeczy, bądź samemu poczytać sporo o takim zabiegu zanim się na niego zdecydujemy.

Powiedziała Ci że 30% kwas glikolowy z migdałowym, ale zazwyczaj te roztwory posiadają jeszcze jakieś dodatkowe substancje, co sprawia że taki roztwór bardziej delikatny, posiada substancje nawilżające itp.

Zazwyczaj takie kwasy stosowane u kosmetyczki są troszkę słabsze niż te robione własnoręcznie z kwasu 100%towego.

To był 4 zabieg o stężeniu 30% a wcześniej nie wiesz czy były słabsze? Jeśli były to prawdopodobnie zaczęła od 15% więc nie dziwie się że efektów mogło nie być, jeśli masz grubą skórę to faktycznie łuszczenie nie musiało się pojawić przy 15%.

U mnie łuszczenie było już przy 10% ale to był sam kwas migdałowy z wodą i alkoholem.

Dziwi mnie to że miałaś opuchniętą powiekę, po okolice oczu się unika stosując kwas ( wiadomo są to okolice bardzo wrażliwe i może dojść do nieszczęścia) . Pewnie przypadkiem troszkę poleciało na powiekę bo raczej zamierzone to nie było i dobrze że tylko tak to się skończyło.

Po takim zabiegu nawet o najmniejszym stężeniu powinnaś zauważyć zwężone pory, gładkość skóry, lekkie napięcie i lekkie świecenie ( związane z napięciem skóry), na końcu występuje łuszczenie. ( kilka stron wcześniej 10? może wstawiłam kilka zdjęć jak wygląda moja skóra gdy się łuszczy)

Jeśli nic nie zauważyłaś to może faktycznie Twoja skóra jest bardzo gruboskórna. A tak pro po jaka jest? Tłusta, sucha? Rozszerzone pory? blizny? pryszcze?

Nie myślałaś o tym żeby samej zakupić 100% kwas i robić peelingi?
Cena jednego domowego zabiegu to ok 1 zł

Edytowane przez magdus_89
Czas edycji: 2011-05-11 o 22:45
magdus_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując