Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 12:52   #4328
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Entuzjazm.

Po pierwsze nie pisz posta pod postem, gdy chcesz coś dopisać użyj opcji edytuj.

Po drugie oczywiście filtry La Roche Posay są stabilne, mają bardzo wysoki wskaźnik ochrony anty UVA. Zawierają Parsol czyli składnik, który bardzo łatwo ulega destabilizacji przez tlenki, talk czy mikę. Dlatego m.in. podkład Revlon go destabilizuje.



Queenie.

Glinka jest bezpieczna dla Parsolu, natomiast mika i tlenki go destabilizują.



Wszystko to już było milion razy Dziewczyny naprawdę wyszukiwarka nie gryzie...
Droga Hanneke - wiem, że mika, talk, tlenki cynku, tlenki żelaza i dwutlenek tyatnu destablizuja parsol Szukam tylko dokładnego składu samej białej glinki.
W Wikipedii znalazłam, że kaolin (biała glinka) zawiera w swoim składzie mikę, więc teoretycznie odpada, ale wszyscy wiemy, jak "rzetelnym" źródłem informacji jest Wikipedia Chyba zostaje mi tylko uda się do zielarskiego i przeczytac skład na odwrocie opakowania. Wtedy wkleję go i ocenicie (jesli łaska ) Wiem, że takie proszenie o każdy pierdół może denerwowac

Dopiero rozpoczynam moja przygodę z filtrami, ale przeczytałam to, co już jest na Wizazu autorstwa Basi Kwiatkowskiej, częśc wątków w Kompedium Filtromaniaczki, wybaczcie, jesli się powtarzam.

A, w adresie strony, w miejscu gwiazdek powinno wyświetlic się: femineus

Edytowane przez Queenie
Czas edycji: 2009-02-19 o 12:54
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora