Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 10:23   #774
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
i tylko tym się wyleczylas? brzmi troche jak science-fiction dla mnie ale bardzo sie ciesze ze udalo Ci sie tego pozbyc a duzo mialas tych blizn? duze byly? bo u mne jest ich naprawde duuuzo a niektore maja srednice 1cm wiec nie wiem czy by mi to poomoglo a czy ta masc z mocznikiem mozna kupic bez recepty? aha i czy proporcje jakie podalas sa dokladnie takie jak przepisal lekarz? bo ja znalazlam cos takiego i nie wiem czy sie nada
UREA 40,0
LEKOBASAE ad 200,0
40g mocznika łączy się ze 160 g lekobazy (podłoża maściowego) i otrzyujecie 200 g maści.
hehe widzisz mi to pomogło. Ja miałam małe te blizny ale za to jedna obok drugiej. od sinych po czerwone, właściwie wszystkie kolory tęczy zwłaszcza jak marzłam wychodziły do wierzchu
jeśli chodzi o dokładne proporcje tej maści to nie wiem, bo ja dostałam od kuzynki karteczkę z takim składem i poszłam do lekarza i wypisał receptę,bo to jest tylko na receptę, taka olbrzymia tuba kosztowała tylko 10 zł. Najlepiej idź do lekarza i powiedz żeby wypisał Ci maść z maksymalnym stężeniem mocznika. pozdrawiam i życz e powodzenia!!!!
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując