Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-02, 12:42   #1304
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja też go uwielbiam Ale Ty, nielubiąca błyszczyków, musiałaś chyba wpaść na dobre, skoro chcesz wszystkie odcienie
No, wpadłam do tej pory miałam jeden błyszczyk plus błyszczyk, który tak naprawdę jest szminką w płynie (jak pomaluję się nim błyszczykowo to wyglądam jak żywa dziura z autostrady aż mnie trzęsie na sama myśl o tym, blee ). A lip polisze mnie uwiodły, coś cudownego

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja właśnie miałam wczoraj nieplanowane macanko
Nieplanowane macanka są najfajniejsze Bo z takiego nieplanowanego macanka wychodzą nieplanowane miłości

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie na pierwszy ogień pójdzie Stylish Move Śliczna paletka, takich odcieni zdecydowanie mi brakuje. A Extase Pinks jak dla mnie wyglądają strasznie...
Też mi się Stylish Move podoba Rozum podpowiada, że mam dosyć cieni. Serce znowu, że potrzebuje nowej paletki. Jestem rozdarta

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Liluś Geniuszu miałam koszmarny ranek w pracy ale jak przeczytałam Twoje i Urbanka dialogi to

Ja mam dziś w ogóle koszmarny ranek, który przechodzi w koszmarne popołudnie. Jestem dzisiaj straszną marudą, aż współczuję TŻowi, że jest na mnie skazany

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
że nie było offa to lakierek do ust diora nie wysuszył ci warg? bo mnie tak i juz dawno poooleciał w świat.
Nie wysuszył, not at all. Wręcz mam wrażenie, że nawilża Mój ulubiony miziak od wczoraj

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-03-02 o 13:03
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora