Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-12, 22:27   #171
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Czesc kobity!
ciezko mi cos ostatnio rano pisac, wogole nie mam czasu na nic, nawet na dopieszczanie cery no i skutki sa lekko widoczne, wagrow mi sie namnozylo tyle ze dajcie spokoj no i oczywiscie powyciskalam sobie na brodzie, bo takich czarnych kropek to ja juz dawno nie widzialam i powstrzymac sie nie moglam. mam nadzieje ze nic z tego nie bedzie tak jak po ostniej bombie ktora juz mi sie goi

ale mam cos! i wiem, ze tego nie rusze, bo juz tyle sie przypatrywalam w lustrze i walczylam ze soba juz nawet igielke mialam w palcach ale nie ruszylam tego czegos rosnacego mi na skroni z czego jestem strasznie dumna

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
kurczę, może Wy mi odpowiecie na pytanie.. Otóż, po ostatnim naciskaniu powstało mi bardzo dużo grudek, jedne wieksze- przekształcają się w małe pryszczyki, a inne małe- zupełnie malutkie, które "zasychają" tzn, wychodzą jakby do góry tworząc takie "igiełki" białe.. Wystarczy, że dotknę paznokciem i one spadają..
Co to może być?
ja jak "sciagne" brode (schowam dolnia warge do ust, Boze, nie wiem jak to inaczej nazwac zeby glupio nie brzmialo) to mam cos podobnego ale nie jest to suche takie jakby cienkie malutkie biale "makaroniki", na szczescie ciezko to sie wyciska i najczesciej schodzi po peelingu (oczywiscie wieczorem albo na nastepny dzien wraca lobuzy jedne)

dontknow wydaje mi sie ze po takim zabiegu cera potrzebuje troche czasu aby dojsc do siebie, jednak chyba warto no i wstawiaj zdjecia jak juz bedziesz mogla, jestem bardzo ciekawa wynikow!
tez bym sie wybrala na jakis zabieg ktory by mi pomogl pozbyc sie przebarwien i rozszerzonych porow, jednak odstraszaja mnie ceny, w Warszawie to kwestia 150-200zl :S
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg

Edytowane przez Funiak
Czas edycji: 2010-03-12 o 22:33
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując