Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-05, 20:51   #395
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Blue_apple moja cera bez podkładu nie wygląda na wysuszoną, tylko jak nałożę na nią podkład.

Robiłam sobie peelingi z kwasem migdałowym ok 25% (bez alkoholu) co 3 tyg. Peelingów zrobiłam 4-5 (tylko za pierwszym razem się łuszczyłam). Nawilżałam Alantanem Plus a potem Biodermą i cerę miałam właśnie taką nieciekawą jak opisałam wyżej.
Bez podkładu nie widać jej suchości. Natomiast jak nałożę jakikolwiek podkład to cera wygląda nieciekawie.
Zaprzestałam peelingów i od 4 dni wycieram wacikiem twarz namoczonym w toniku 5% na noc.
Jak idzie lato mam zamiar przestać używać kwasu migdałowego. I pomyślałam, że stosowanie teraz witaminy C poprawi stan wyglądu cery. Skoro kremy nawilżające słabo działają

magdus89
Stosujesz jakiś krem nawilżający pod Revlon? Ja próbowałam Biodermę- to dalej skórki było widać. Alantan Plus się rolował. Nie pomogła nawet baza z Gosha. Może spróbuję jutro dodać fotki mojej cery z tym podkładem.

I dostosuję się do rad i będę dalej nawilżać
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując