Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 12 stycznia!
Wątek: 12 stycznia!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-02, 10:16   #10
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: 12 stycznia!

Na wstepie to chcialabym Ci powiedziec ze 18stki to nie takie wilekie wyjscia na ktorych wszyscy sa wyrabiscie porobieni wiec tak bardzo sie nie przejmuj np tym ze nie diziesz do fryzjera bo to juz przesada :P

No wiec moim zdaniem jezeli chcesz isc w tej sukience to trzba toche dodatkow bo jest prosciutka. Dekold nie ejst taki duzy ale jezeli tak wuazasz to mozesz zalzyc pod spod top na ramiszkasz zeby tylko taki trojkacik wystawal lub (co jest dkla mnie lepszym rozwaziazniem) zalozyc jakies korale ktore go przykryja a jednoczesnie beda dotakiem do sukienki. Moglabys takze zalozyc jakies fajne branzoletki Buciki to w zaleznosci jak cghcesz wygladac. Blaerinki jak swobodnie lub wysokie jak elegnacko ale jakdla mnie najbardziej pasuja plaskie z 'czubkiem' i wogole swietnie by pasowaly do tego... spodnie rurki! Wlosy mozesz pofalowac jak dziewczyny mowia ale super bedziesz wygladac w wyprostowanych prostonica takich ah oh blyszczacych A co do makijazu to raczej nie mocny... Np brazowy bylby ok.


No to tyle z mojej strony Mam andzieje ze to juz dla Ciebie jakies alternatywy
Milej zabawy zycze
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując