Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 07:25   #1026
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witajcie!

Cały czas nadrabiam czytanie wątków i nie jestem jeszcze na bieżąco, ale powoli się zbliżam

Mam takie pytanie na szybko. Czy glukonolakton mogę dodać do gotowego balsamu do ciała bez mierzenia pH itd. ? Ma ktoś doświadczenie z czymś takim ?
pojęcia nie mam o glukonolaktonie tak tylko chciałam Cie przywitac, bo dawno Cie nie było i tęskniłam
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

A jak na Was dziewczynki działa serum z mącznicy JMO, od razu Was matuje, bo mnie niekoniecznie, no i trochę się klei. Ogólnie bardzo fajnie wygładza mi twarz, ale nie widzę takiego matu, jak po chemii.
Wiesz tak mi sie przypomniało.....
Ja bardzo długo szukałam kremów, które by mnie matowiły, bo mam małego bzika na tym punkcie. Ale jakos tak do końca żaden nie mógł mi dogodzić. Więc dałam sobie spokój i kupuje kremy, sera nawilżające, odżywcze - i od tego czasu minerały trzymają sie lepiej i mat jest dłuższy.
To nie jest żadna rada z moje strony - tylko taka refleksja być może u Ciebie jest inaczej.
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Są znaczki: certified gluten free, ecocert, paraben free, organic soil association
W skłazie widzę parafine, peg 20, peg 12, Dimethicone. Rozumiem, że te silikony zmyje tylko szamponem z sls czy takim zwykły Babydream da radę? Reszta wygląda całkiem ciekawie
dziwna sprawa - być może nie kosmetyk jest certyfikowany a tylko poszczególne jego składniki?
nie rozumiem dlaczego ecocert i soil association nagle takie składniki uznają....
mogłabys wrzucic zdjęcie składu i certyfikatów na opakowaniu?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mnie marzą się te: A Perfume Organic Może kiedyś...
może w listopadzie.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora