Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-30, 21:06   #193
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: dziwaczna cera BAAARDZO MIESZANA - dziewczyny co z tym zrobic?? HELP!!

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
obecnie dbam o moja cere tak:
- rano używam hydrolatu różanego, serum z wit.c (10%), na to serum z wit.k (3%), na to solecrin 40, czasem kiedy mam skórę przesuszona (czyli prawie zawsze) daje pod filtr na policzki Krem firmy Emolium.
- wieczór: kremowy żel do mycia Emolium (cudo dla suchości, istne błogosławieństwo), serum własnej roboty m.in. z witaminą B3 (5%), mocznikiem (5%), ekstraktem z winogron (2%), ekstraktem z centelli (1%) i nawilżaczami, na to serum z wit.k i na to krem emolium. Przez troche mialam probke Kremu specjalnego czasem który dawałam na noc, i wtedy po przebudzeniu po raz pierwszy od dawien dawna nie mialam papieru sciernego na policzkach ale na strefie T pojawily mi sie male krostki :/
Co 3-4 dni nakładam na noc Ystheal+ dla cery suchej, przy okazji mam nadzieje ze pogrubi mi naskórek i "wciśnie" moje naczynka wgłąb skóry Po nalożeniu Ystheal+ moja buzia jest ładnie nawilżona, lecz rankiem jest sucha wiec po kilku godzinach przed snem nakładam krem Emolium (probka Kremu specjalnego mi sie skonczyla :/ )

Och, wiem ze dużo tego, ale mam nadzieje, że bedziecie na tyle kochane, że mi pomożecie, bo ze coś jest nie tak z moja skórą to wiem, ale nie wiem co dokładnie i jak temu zaradzic.
Nie jestem zadna znawczynia ale...jak mozna klasc na twarz tyle chemii!!?? Wybacz, moze sie myle, ale wydaje mi sie ze nic dziwnego ze Twoja skóra strajkuje, jak ja katujesz taka iloscia roznorakich aktywnych skladnikow! Ja bym na Twoim miejscu dala swojej twarzy odpoczac, wywalila wszystkie te kremidla, sera i mascie, a uzywala tylko kilku najprostszych, delikatnych kosmetykow.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora