Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najskuteczniejsze substancje przeciwstarzeniowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-10, 18:58   #9
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Najskuteczniejsze substancje przeciwstarzeniowe

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No właśnie z wiekiem sprawa się komplikuje, bo cera może nabyć nowe przypadłości, a stare problem wcale niekoniecznie mijają. Dochodzą nie tylko zmarszczki, na dodatek na przykład cera tłusta wcale się z upływem czasu nie przetłuszcza mniej, a i przy okazji może się zrobić wrażliwa i bardzo podatna na przesuszanie, bo tłusta wcale nie równa się nawilżona. Mi się właśnie takie kombo teraz zaczyna dziać (mam prawie 33 lata) i jeszcze nie wypracowałam sobie rozsądnej metody, żeby działać na wszystkie te dolegliwości

Ciesz się, że nie masz cery naczynkowej i przebarwień do kompletu


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Geraldine, jakie ekstrakty uważasz za sprawdzone w walce ze zmarszczkami?
Z ekstraktami jest większy problem ponieważ ich działanie jest bardziej subtelne aczkolwiek zauważalne. Stosuję ekstrakty, które wg badań hamują działanie enzymów niszczących kolagen i kwas hialuronowy oraz działają antyoksydacyjnie: ruszczyk, kasztanowiec w komplecie z rutyną - bardzo lubię kompleks liposomowy na naczynka z Naturalissa bo ma je w składzie.
Dobre efekty widzę także po genisteinie, granacie, róży oraz sylimarynie chociaż ten ostatni to straszliwy śmierdziel Kiedyś stosowałam komórki macierzyste roślinne, ale jakoś mnie nie zachwyciły.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując