Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-20, 06:51   #318
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Gdzie jest pokazane co to za kosemtyki są w tym boxie? Boże spraw żebym nic nie chciała
Na głównej stronie S. masz info o boxie

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o kurcze no rzeczywiście a wczoraj działał. muszę się zatem przejść do stacjonarnego L po mój prezent urodzinowy
Dobrze, że u mnie nie ma stacjo

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jestem z siebie dumna już ,już prawie złożylam zamówienie w S na boxa ale potem sobie uświadomiłam że przecież a) próbki beznadziejne,
b) właściwie nic nie potrzebuję,
c) dwie rzeczy z boxa mam, blyszczyków nie potrzebuję a reszta mnie nie interesuje

więc nie zamówiłam i zaoszczędziłam
Pożycz trochę silnej woli

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w łóżku, spokojnie przeglądam i wrzucam wszystko co kusi do koszyka...Potem selekcja.
Ja niestety, jak widzę boxa w S. to tracę zmysły i zdolność logicznego myślenia nie wiem, dlaczemu

Patrząc na skład boxa, to wg mnie jest gorszy od poprzedniego za dużo w nim produktów sephorowych ale już zapłacone,więc nie będę narzekać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora