Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-21, 06:20   #3558
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość

Za to drogeria uroda miło mnie zaskoczyła 12 gratisów w tym perfumy Zamówienie za 108zł, niech sie D. schowa z tymi próbkami w woreczku za 169zł. Cieszę się, że nie zamowiłam w D. Bo przecież D.D.D.
WOW super zakupy! dzięki za namiary na ten sklep mam do zakupu parę kosmetyczno - chemicznych produktów więc będzie jak znalazł

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochane rozświetlacz Bobbi Brown jest absolutnie boski Bardzo cieżko uchwycić efekt na zdjęciach.. Daje śliczną taflę, naprawdę nie do opisania No i oczywiście jego wygląd Jak na niego patrzę to normalnie mniam Bardzo mi się podoba efekt jaki daje
śliczny Poziomeczko a podeślesz link który to rozswietlacz? bo planuję kupić a Twój jest boski więc chyba się skuszę

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bylam dzis w stacjonarnyn D i wzielam ten zestaw estee z korektorem i serum- wyprobuje

a pani w S. nie chciala mnie obsluzyc bo... bylam ubrana na sportowo i z wozkiem- co taka osoba jak ja moze szukac w Sephorze zadna, absolutnie zadna konsultanka nie podeszla, a jak poprosilam o pomoc pania ktora wycierala połki od kurzu, to "pomogla mi" dopiero jak skonczyla ja wycierac (w sklepie nie bylo klientow). dodam ze poprosilam o pomoc przy suchej skorze na co pani odpowiedziala ze taka mamy pore roku i ona tez ma sucha na moje ponaglenie o to czy moze mi pomoc i zaproponowac jakis krem odpowiedziala rexaline, podala do reki pelnowymiarowy produkt, odwrocilam przy niej etykiete a na niej ze to:
"Krem do twarzy o ulepszonej skuteczności zapewniający nawilżenie, redukujący zmarszczki oraz poprawiający gęstość i promienistość skóry dzięki nowej formule o 5-krotnie wyższym stężeniu kwasu hialuronowego(1).
Idealny do skóry normalnej i mieszanej.
Natychmiastowy efekt: skóra jest intensywnie nawilżona, gładka i promienna.
Po 1 miesiącu: skóra odzyskuje gęstość i jędrność. Zmarszczki są mniej widoczne." mam 26lat
zapytałam o cene- 299pln, jednoczesnie o tester, ewentualna probke, na co odpowiedziala ze nie maja. powiedzialam jej ze niestety nie kupie kremu za taka cene, który nie wiem jak pachnie, jaka ma konsystencje a przede wszystkim czy nie uczuli mnie. powiedziala ze czekaja na tester i przy okazji mam podejsc a olejek biothermu tylko nablyszczy mi skore i ja pozapycha. o mamo!
ja rozumiem ze w czarno-rozowym softshellu, dzinsach i balerinach, do tego z wozkiem nie wygladam moze jak ekstra-hot-zona-hollywood czy megaturbokot, ale to nie znaczy ze nie moge kupic u nich kremu czy czegokolwiek innego widocznie wygladalam za biednie nawet na obsluge. wiecej tam nie pojde, nigdy nie lubilam sephory.
ale porażka. Ja pamiętam jak raz, gdy byłam jeszcze na studiach, babka w D prawie wyprosiła mnie i koleżankę. Ja byłam w adidasach, jeansach i bluzie (szłam na aerobik) a koleżanka jest typową "metalówą" więc glany, czarny t-shirt i te sprawy. Babka była strasznie niemiła i dała nam do zrozumienia że nie mamy tam czego szukać. Jej strata bo koleżanka szukała prezentu dla mamy (a to zamożna rodzina więc budżet miała konkretny). Od tego czasu mam jakiś uraz do stacjonarnych D bo zawsze te baby mnie kiepsko obsługują.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora