Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-17, 07:46   #3124
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no piątek był intensywny zamówieniowo ja tez już wiecej nie będe pisac się na niespodzianki z Sensai bo obniżają poziom tych niespodzianek fajnie że Idealia Ci podeszła. Mam gdzieś parę próbek ale jeszcze ich nie wykorzystałam. Musze wypróbować
Ja chyba tylko 5-6 razy trafiłam fajne Sansaiki (krem pod oczy, emulsje do twarzy) a mini zamówień złożyłam ze 30 dlatego już się nie piszę na te próbki ale serum G. by mnie kusiło

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A takie balerinki do polatania https://www.primamoda.com.pl/kolekcj...rda-13790.html W oko mi wpadły 3 pary szpilek, ale już dość, no bo ileż można mieć szpilek , okazało się, że płaskich mam tylko 2 pary, więc kupiłam, taki przyspieszony prezent urodzinowy
Śliczne butki ja mam za dużo balerin szukam fajnych sandałów, albo szpilek, ale na razie wielka posucha

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dlatego najbardziej lubię kupować online, bo na taką ilość próbek i prezentów nie ma szans w stacjonarnych sklepach niestety.
Ja też

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie kliknęłam z paroma gratisami:
świetne zamówienie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora