Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie zabiegi pielęgnacyjne po 25 roku życia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 21:31   #20
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Jakie zabiegi pielęgnacyjne po 25 roku życia?

Ja już jestem po 30 roku życia i niestety bez kosmetyczki co jakiś czas się nie obejdzie. Mam delikatną i wrażliwą skórę skłonną do zaczerwienień i pajączków, więc żeby oczyścić skórę chodzę na peeling kawitacyjny (najlepiej z maską algową i kapsułką nawilżającą) - efekty są super, bo skóra staje się gładsza, przyjemnie miękka i promienna i co najważniejsze dla mnie - nie jest czerwona jak np. po oczyszczaniu ręcznym. Chodzę do kosmetyczki, która dodatkowo robi masaż twarzy - coś wspaniałego, idealny relaks!
Moja skóra wymaga też zabiegów nawilżających ze względu na pierwsze zmarszczki i najlepsze efekty miałam po infuzji tlenowej demaoxy - tlen i serum z kwasu hialuronowego, buzia staje się wygładzona, elastyczniejsza i ma lepszy kolor, a efekt nawet całkiem długo się utrzymuje, miesiąc na pewno. Polecam zwłaszcza po 30.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

* tak sobie myślę, że to się chyba nazywa ampułka a nie kapsułka nawilżająca
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując