Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-01, 21:52   #2374
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm podkład raczej mnie nie interesuje gdyz staram sie w ogole odejsc od podkladow bo juz po prostu tego nie potrzebuje. a puderek matujący jakis polecasz? najlepiej jakbym mogla go zobaczyc sobie najpierw- w sephorze chyba jakieś są tak? kurcze jestem kompletnie zielona jesli o to chodzi wiec jakbys cos wiedziala to daj znac bo ja sie po prostu boje kosmetyki w ciemno kupowac a jeszcze przez internet to juz calkiem... wollabym najpierw wytestowac na sobie a dopiero potem kupic tym bardziej ze dobrze mi z moimi kosmetykmi i mnie nie pili do kupna czegos na gwałt


Laity olej tego niedoszłego tżta.. skoro nie jest twoją miłością to niech spada na drzewo tylko błagam ogranicz wyciskanie.. np ustal sobie ze bedziesz wyciskac ale raz w tygodniu!!! nawilżaj buzie i oczyszczaj i cierpliwie zajmij sie czyms innym niz buzią.. moze zadbaj o paznokcie hehe zawsze to odmiana o tych naszych buzi.. one przez ten czas sie same zregenerują i zobaczymy co dalej ale masz mi tu i teraz przysiądz że do soboty nie dotkniesz twarzy i nie bedziesz sie pudrowac !!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora