Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - METAMORFOZA OLI! pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-06, 12:09   #14
keykey
Rozeznanie
 
Avatar keykey
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 510
GG do keykey
Dot.: METAMORFOZA OLI! pomocy!

Cytat:
Napisane przez oli69 Pokaż wiadomość
naturalny kolor jest ciemny blond, a po farbowaniu włosow jest naprawde bardzo ciemny ( widze po odrostach lub nie zafarbowanych pasemkach)
Chciałabym wrocic do naturalnego ale nie wiem jak mam to zrobic, zapuscic i nie farbowac, raczej nie bardzo bo jasny od ciemnego to niezły kontrast, wygladałabym jakby mnie na farbe było nie stać :P a isc na dekoloryzacje chyba sie nie da, przeciez to rozjaśniacz...
a na nic ciemnego sie nie zafarbuje, bo wygladałabym jak kostucha mam zbyt jasna cere

to może chcąc powrócić do naturalnego koloru ostatni raz pokuś się na farbowanie? tylko tym razem właśnie w takim "Twoim" odcieniu, żeby przy odrostach nie było już różnicy Natomiast co do trójstopniowej grzywki... Nie wyobrażam sobie czegoś takiego W każdym razie widzę, że do tej pory miałaś grzywkę. Chcesz po prostu zmian, bo "ile można wyglądać tak samo" Hmmm... No więc może spróbuj ją teraz ściąć na ukos i wycieniować, a potem zapuszczać aż do długości reszty włosów... Myślę że zarówno w krótkich, jak i długich ładnie by Ci było. Byleby miały takie fajne skręty Ale to można otrzymać za pomocą pianki, wgniatając ją w mokre włosy, nie bedą to loki tylko to coś, co otrzymałaś dzięki prostownicy
__________________
Jestem jak ptak co wznosi się wysoko
by zaznać radości z życia
Albo też spada przebity cierpieniem
niczym strzałą kłusownika

65-63-61-59-57-55-53-51-49
keykey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując