Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Centro - obuwie i akcesoria..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-31, 23:22   #22
neta-b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 82
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Co do reklamacji w centro nie miałam z nimi problemu. Rok temu kupiliśmy tam sobie zimowe buty z mężem. W jego w tym roku najpierw urwał się suwak a potem odkleiła się podeszwa. Po dwóch tygodniach dostaliśmy decyzję. Nie naprawili butów ale mogliśmy w tej cenie wybrać inne obuwie. Gdyby przez miesiąc nie znalazł odpowiednich butów zwróciliby pieniążki. Ponieważ trafiliśmy akurat na wyprzedaże za tą cenę (139zł) wybraliśmy sobie 2 pary bucików i jeszcze zwrócili nam 14zł reszty. Ja staram się kupować tam tylko w promocji. Nie ma co przepłacać. Ostatnio byłam tam często z powodu tejże reklamacji i trafiłam na promocję, że przy kupnie butów druga para była gratis. Tylko wybór był kiepski. Ja mam rozmiar 35 więc ciężko coś upolować, ale dla męża i syna kupiłam super zamszowe czarne trampki na lato - 2 pary za 39zł. Mężowi spodobały się inne trampki za 89zł, a na drugi dzień jak byłam tam to już kosztowały 39zł. Nie opłaca się więc kupować w normalnych cenach i warto poczekać na obniżkę. Buty może nie są super jakości ale na jeden sezon mogą być.

Edytowane przez neta-b
Czas edycji: 2013-01-31 o 23:26
neta-b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując