Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-31, 19:14   #22
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Lubię myć się kostką, mydło jest też wydajniejsze i ekonomiczniejsze niż wypróbowane żele, po których nie swędzi mnie skóra, więc do ciała używam.
ja to bym chciała mieć jedną rzecz do wszystkiego zanim zainteresowałam się naturalną pielęgnacją to osobno był żel do twarzy, do ciała, szampon, do higieny intymnej, potem przeszłam na uniwersalny babydream,
niby jetem zadowolona ale szukam czegoś myjącego co by na wypryski właśnie pomogło (a raczej na ich szybsze gojenie bo nigdy nie mam więcej nich 2-3 na raz, ale ślady to miesiącami zostają, szczególnie po tych bez rdzenia) i nadawało się do wszystkiego (no ,może szampon bym mogła osobno mieć) i się zainteresowałam mydłami.

nie orientujecie się może czy to aleppo ze sklepu organique to oryginalne? (niby bryłka ze stemplem ale nie wiem) bo na razie nie mam funduszy na zamówienie a sklep stacjonarny mam w mieście.

to mydło mnie zaciekawiło już dawno ale nie miałam jeszcze okazji wypróbować: http://www.ecospa.pl/czarne-mydlo-beldi-p-163.html
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2010-01-31 o 19:24
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując