Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-09, 10:47   #41
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Przekłuwanie chrząstki w uchu u kosmetyczki??

Cytat:
Napisane przez alex19
Tak, ale piercer w zakladzie ktory ma juz swoje tradycje ma zapewne duuuuuzo wieksze doswiadczenie w przkluwaniu ciala niz kosmetyczka. Pozatym piercer przewaznie jest tez tatuatorem(lub odwrotnie). Ci ludzie maja jakies podstawy anatomi(medycyny), bo poportostu musza wiedziec co robia.
Kosmetyczka robi to przy okazji zabiegow ktore raczej nie sa grozne dla zdrowia, a jedynie moga zniszczyc czlowiekowi skore.

Pozatym sam pistolet. Czy wiecie jak on dziala??? Mam nadzieje ze tak, ale jak ktos nie wie to mowie: skora jest rozrywana tepym kolczykiem!!! Takie przeklucie nadaje sie tylko do platkow uszu i niczego innego.
Nie mam pewnosci co do jednej rzeczy, ale wydaje mi sie ze pistolet nie jest jednorazowego uzytku, a co za tym idzie nie jest sterylny!!!

Jak tu nikogo do niczego nie zmusze. Udzielam poprostu dobrej rady, a jak ktos nie chce skorzystac, isc do kosmetyczki i miec potem jakies powiklania zwiazane ze zle wyykonanym przekluciem to juz jego sprawa.



po pierwsze: dlaczego uważasz, że kosmetyczka nie zna podstaw anatomii, medycyny? a po drugie: pistolet nie jest jednorazowego użytku, ale nie idzie wcale za tym, że nie jest sterylny!
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując