Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 23:40   #3529
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=madzialenn;24354845]
Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość

tak, ten tusz jest rewelacyjny, konczę już z 10 opakowanie, kusiło mnie kiedys na wypróbowanie jakiegos drozszego, ale mysle, ze to nie ma sensu, bo jest to moj ideał poki co, takze z reką na sercu polecam. rzesy sa wydłuzone, pogrubione, mam 'firanke', wszyscy sie mnie pytaja czy mam przedłuzane rzesy nie kruszy się ! czasem mam go na rzęsach przez 24h ( rano o 6 maluje, wracam z uczelni, lece na impreze i wracam ok 6 rano nastepnego dnia ;p) warto wypróbować, koosztuje ok 28zl. w promocji mozna kupic za 21
Kupiłam dzisiaj i jestem w ciężkim szoku, żaden tusz nie zrobił z moimi rzęsami tego co tenmoje rzęsy dotykają tego miejsca nad okiem(przy otwartym;O)a kiedys widziałam go w superpharmie 2 w cenie 1 i to chyba za 23....super dzieki dziewczyny za polecenie!

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
high beam jest cudowny
dzięki wizażowi odkryłam swoje kolejne kwc

mam ochotę wrócić do sephory po brązer hoola ... dziś go oglądałam i ma śliczny kolor a cena kusi, bo zamiast 139 zł zapłaciłabym 111 zł ... jeśli któraś z Was ma ten brązer, to napiszcie coś o nim, jak z trwałością?
ja używałam sheer shimmer illuminator isaDory i jest do D. high beam czeka w kolejce jutro wizyta w seph, jednak zrezygnowałam z pędzla do rozu sephorowskiego, wezme tylko do podkładu,a do rozu zamowie maestro
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2011-01-13 o 23:42
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora