Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pamiętniki Maliny na diecie. Czyli przedziwna historia o utracie kilogramów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-20, 09:59   #30
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Pamiętniki Maliny na diecie. Czyli przedziwna historia o utracie kilogramów.

Rozdział XIV
Krótko zwięźle i na temat
20 kwiecień 2011


Malina musi się szybciutko wytłumaczyć z tak długiej nieobecności. Otóż, weekend spędziła na wsi, natomiast dziś wielki egzamin. Mimo tego przez cały ten czas trzyma dietę i nie tknęła nawet słodyczy. Dziś z rana była na siłowni, ostatni raz przed świętami. Jutro wyjeżdża do UK i obawia się, że zaprzestanie ćwiczeń. Obiecuje nadrobić wszystko w drodzę i jutro wieczorem umieścić kilka nowych postów, m. in. obiecany post z przepisami.

Oprócz tego:
@magrat16 - Hula hop kupuję narazie taki tańszy z wypustkami, ponieważ chce się z nim zaznajomić i uznałam, że nie ma sensu kupować od razu najbardziej pro. Czytałam w Twoim wątku, że Ty również zakupiłaś, martwisz się siniakami. Narazie nie jestem w stanie Ci doradzić w tej kwestii, bo sama jeszcze nie próbowałam, ale może to zależeć od ciężkości hh i intensywności treningu. Zresztą każdy człowiek ma inną skłonność do siniaków. Jenym wyjdą nawet przy lekkim uderzeniu, innym nie wyjdą nawet przy dość mocnym.
@crozee - To może zależeć od ciężkości hh, bo wiadomo, jak za ciężkie i wypustki za duże, to faktycznie obija. Ja wybrałam wypustki stosunkowo małej wielkości, bo obawiałam się siniaków i teraz obawiam się o nereczki. Może warto było by zapytać lekarza?
@Soso - Każda z nas bywa czasami taką "laseczką". Ja nie rozumiem jedynie kiedy w moim towarzystwie dziewczyna o wiele zgrabniejsza i wyższa odemnie twierdzi, że jest gruba. Głównie dlatego, że logicznie rozumując, jeżeli ona jest gruba to ja jestem już poza skalą i nie ma dla mnie ratunku. Takie osoby często nie zdają sobie sprawy jak czują się ich koleżanki, które mogą nabawić się kompleksów lub mieć zaniżoną samoocenę. Jestem już trochę za stara na kompleksy (24l), ale pamiętam jaki wpływ miały takie uwagi szczupłych koleżanek, kiedy byłam w liceum. Dlatego wyznaję zasadę, wszystko z umiarem. Wiadomo przecież, że nawet szczupłej koleżance może się nieznacznie przytyć i chciała by pomarudzić, ale bez wyolbrzymiania. To zupełnie niepotrzebne. I dziękuję za piąteczkę! (uśmiech)

Edytowane przez palina_malina
Czas edycji: 2011-05-02 o 10:51
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora