Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zorac raz jeszcze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-07, 20:10   #111
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ja wczoraj na noc nałozyłam zorac na cała twarz, a efekt taki, ze spac nie mogłam, zasnełam tak porzadnie może na 2,3 godziny. Szczypało w policzki, w czoło też troszeczkę. Najgorzej było na linii zuchy, po pareu godznach poszłam do łazienki i spłukałam te miejsca. Szczypało dalej po boku twarzy, ale nie tak jak poprzednio i jakoś zasnęłam. Rano nie miałam czerwonej twarzy, tylko leciuitkie zaczerwienienie pod okiem, przy myciu twarzy i nakłdaniu calmy nic nie szczypało, przestałam też sie łuszczyć. Ale jak się rano bałam kiedy spoglądałam w lustro,przez noc cały czas miałam obraz łuszczacego sie buraczka
Shadi , współczuję.

Ja dziś nazoracowałam się wg wskazówek Lenny z wątku do którego podałam linka, ale żadna z was się nie odniosła - szkoda, bom ciekawa waszych opini.
A więc rozgrzałam buzię pod dość ciepłym prysznicem (czego nie cierpię), potem przetarłam tonikiem z octu jabłkowego, czyli zakwasiłam i siup zorac na buzię i szyję grubszą niż zwykle warstwą.
Za godzinę nałożę sobie jeszcze kwas hialuronowy i zobaczymy co będzie jutro .

Póki co moje wrażenia są takie jak przy nakładaniu zoracu na suchą umytą skórę, czyli żadne.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując