Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-26, 12:08   #738
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Do mnie wlasnie doszla moja pierwsza profesjonalan farbka - tak jak zapowiadalam wczesniej zaczynam od L'oreala Richesse de Diacolor nr 8 Jestem strasznie ciekawa efektow i już bym chciala jej uzyc - w sumie w sobote mam wielką impreze rodzinną i chcialam sobie jakos w piatek wloski zrobic na swieżo, ale chyba nie wytrzymam i juz za chwile zaczne

Zastanawiam sie jeszcze tylko, czy trzymac te 20 minut czy zredukować... Wszak mam duzo jasnych pasemek, a na opakowaniu pisze, ze w takim wypadku mozna zredukowac nawet do 5 minut

No i zrobilam TO - jestem bardzo zadowolona, sliczny naturalny blond i bardzo rownomierne pokrycie - co ciekawe idealnie pokrylo tez odrost ciemny blond, co mnie niezmiernie cieszy!!! (calosc wlosow rozjasniona byla pasemkami, a gora rozjasniona 8.01 z Castinga + naturalny odrost okolo 1,5 cm)
Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze kolorek sie spierze szybko, wiec ograniczam mycie do minimum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (85,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (82,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (99,5 KB, 48 załadowań)
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-09-26 o 13:10
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując